"Kulinaarsed avastusretked" – uudne ja elamuslik seiklus firmadele ja sõpruskondadele

Toote kontseptsiooniks on ühendada endas kaks olulist elamust, mida turistid ja miks mitte ka kohalikud linnapuhkusel alati otsivad –linna avastada ja hästi süüa, tutvudes kohaliku toidukultuuriga. Food Sightseeing Estonia pakubki neid kahte elamust ühes tootes – kerge ja meelelahutusulik linnaeksursioon kombineeritud eesti toidukultuuri avastamisega, mille käigus tuuril osalevale külalisele pakutakse proovida Eesti maitseid erinevates kohvikutes, restoranides ja turul. 

See on midagi enamat kui lihtsalt ringkäik, see on midagi enamat kui lihtsalt söögikord - see on kogemus!

Food Sightseeing Estonia korraldab 'kulinaarseid avastusretki' nii Tallinnas kui ka mujal Eestis. Meie toidutuurid ühendavad Eesti ajaloo, kultuuri ja vaatamisväärsustega tutvumise Eestile ja siinsele piirkonnale omaste söögi- ja joogipeatustega.

Pakume 3 tüüpi ekskursioone:
  • plaanilised igapäevased toidutuurid maist septembrini, ülejäänud aasta jooksul reedeti ja laupäeviti.
  • tellimuspõhised privaatsed kulinaarsed avastusretked aastaringselt.
  • kohandatud ehk incentive ekskursioonid ja tuurid; peamiselt toidureiside teemaga seotud ergutusprogrammid konverentside pre, post- ja spouse tuuride tarbeks, ettevõtete tarbeks kohandatud ergutus ja meeskonna motiveerimise programmid ja FAM-reisid.
Meie spetsiaalsed toidutuurid ühendavad kaks suurepärast asja, mis muudavad iga reisi ja ürituse ainulaadseks - teil on võimalus avastada linna ja/või Eestimaa tõeline hing ja sisu kohalike giidide juhendamisel ning õppida tundma Eestit ja ka kogu regiooni meie köögi kaudu.
Privaatsete tellimuste korral kontakteeru meiega:

Saada e-kiri

või
Broneeri privaatne tuur
või
Personaliseeritud tuur
Tallinn Food Tour (€80) - inglise keelne, väljub igapäevaselt kell 11:30 perioodil 01.05 - 25.09.2022 ja reedeti ning laupäeviti kogu ülejäänud aasta jooksul. Tuur on tellitav privaatselt!

NB! Miinimum osalejate arv regulaarsel tuuril on 2 inimest.


What is the Estonian cuisine - Nordic with a twist, a touch from Russian kitchen and a bit of German?
Variety of our Food Sightseeing Tours introduce you to the culinary and cultural world of Estonian past and nowadays.